UAB DW SYSTEMS

DWSystems_prof_pic1

MUMS - SVARBIAUSIA KOKYBĖ

UAB DW Systems yra įmonių grupės „Kalvasta Group“ narė, atsakinga už plastikinių langų, durų, fasadų, stumdomų ir sulankstomų sistemų bei kitų plastikinių konstrukcijų gamybą. Turėdama didelę darbinę patirtį, įmonė puikiai supranta, kad statybose svarbi kiekviena detalė, todėl stengiasi tiekti aukščiausios kokybės sertifikuotus gaminius.

UAB DW Systems labai vertina savo klientus, siūlo geriausius sprendimus visiems kliento pageidavimams. Iš itin plataus asortimento individualiai parenkami tinkamiausi langų bei durų sistemų sprendimai. Siūlomi patvarūs ir ilgaamžiški skirtingų tipų stiklo paketai: sulaikantys šilumą, ribojantys saulės energijos laidumą, atspindintys saulę, slopinantys triukšmą ir t. t.

Užsakovams siūlomi novatoriški „Kömmerling“ ir „Gealan“ plastikinių langų profiliai, taip pat tvirtos, kokybiškos aliuminės „Reynaers“ ir „Aluprof“ durų bei langų profilio sistemos. Norėdama garantuoti langų ir durų saugumą bei ilgaamžiškumą, DW Systems naudoja patikimo vokiečių gamintojo „Siegenia“ apkaustus.

DW Systems vykdo griežtą produkto gamybos kontrolę. Tiekimui atrenkamos aukščiausios klasės konstrukcijos. Įmonės ekspertai ne tik projektuoja bei gamina išskirtinės kokybės gaminius, bet ir siūlo profesionalias konstrukcijų bei sistemų montavimo paslaugas. 

Pasirinkę kompaniją DW Systems, Jūs gaunate pilną paslaugų paketą.

  • Modernių, ilgaamžiškų bei tvirtų sistemų ir konstrukcijų projektavimas.
  • Plastikinių langų, durų ir stumdomų ar sulankstomų sistemų gamyba.
  • Gaminių pristatymas.
  • Sistemų, durų ir langų montavimas.  

MES ĮSIKLAUSOME Į KIEKVIENO KLIENTO NORUS

Mes įsiklausome į kiekvieno kliento norus, todėl individualiai parenkame įvairaus stiklo paketus: sulaikančius šilumą, atspindinčius saulės energiją, slopinančius triukšmą ir pan. Mūsų patikimų partnerių stiklo asortimento pasiūla itin plati, todėl tikime, kad kiekvienas klientas savo namams ras tinkamiausią ir geriausia variantą. Norėdami garantuoti langų ir durų saugumą bei ilgaamžiškumą, DW Systems naudoja patikimo vokiečių gamintojo „Siegenia“ apkaustus. Mūsų įmonė siūlo paslaugas nuo projektavimo iki paties gaminio sumontavimo, todėl galite būti tikri, kad Jūsų langų ir durų sistemomis pasirūpins tikri savo srities profesionalai. Tad nebijokite patikėti savo svajonių mums – kokybę ir profesionalumą garantuojančiai DW Systems komandai.