UAB „KALVASTA INVEST“

KalvastaInvest_prof_pic1

VEIKSMINGIAUSI SPRENDIMAI

Kaip prisitaikyti prie sparčios nekilnojamojo turto normų kaitos? Kaip priimti tinkamiausius ir efektyviausius sprendimus? Įveikti iššūkius ir atsakyti į visus klausimus Jums padės UAB „Kalvasta Invest“. 

UAB „Kalvasta Invest“ – tai nekilnojamojo turto valdymo ir investicijų specialistė. Motyvuota ir profesionali įmonės komanda siūlo geriausius ir veiksmingiausius sprendimus skirtingiems projektams. 

Ką veikia patyrę UAB „Kalvasta Invest“ ekspertai?

  • Rinkos, poreikių bei galimybių vertinimas;
  • Turto valdymo strateginių planų kūrimas;
  • Turto administravimas;
  • Turto valdymo kaštų optimizavimas;
  • Investavimas į įvairius projektus.

Būdama įmonių grupės „Kalvasta Group“ dalimi, UAB „Kalvasta Invest“ dalyvauja net pačiuose sudėtingiausiuose nekilnojamojo turto vystymo ir investiciniuose projektuose. Žinodama, kas yra veiksminga, įmonė siūlo geriausius sprendimus ir taupo Jūsų laiką.

Ambicija – UAB „Kalvasta Invest“ variklis.

Kokybė – ją kasdien užtikrina darbuotojų kompetencijos ir didelė kompanijos praktinė patirtis.

Atsakomybė – viena svarbiausių darbinių įmonės vertybių, garantuojanti sėkmingą ir kokybišką projekto įgyvendinimą.

KOKYBIŠKAS PROJEKTO
ĮGYVENDINIMAS

Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo įmonės pasiekimais. Turime patirties įgyvendinant net pačius sudėtingiausius nekilnojamojo turto vystymo ir investicijų projektus, žinome, kokio rezultato tikisi net patys išrankiausi klientai. Mūsų inžinieriai domisi inovatyviomis statybų naujovėmis, todėl projektuoja modernius komercinius pastatus bei biurus, saugius ir praktiškus gyvenamuosius namus.

GALERIJA