UAB „KALVASTA STEEL“

KalvastaSteel_prof_pic1

PRIORITETAS – KOKYBĖ

UAB „Kalvasta Steel“ – kompanija, gaminanti aukščiausios rūšies metalo gaminius pramoninei statybai. Moderni, aukštus ISO standartus atitinkanti bendrovė gamina įvairias pramoninio metalo konstrukcijas pastatų statyboms, naftos produktų perdirbimo įmonėms, krovinių gabenimo kompanijoms. Gaminami tokie produktai, kaip plieninės cisternos, cemento krovos terminalai, metalinės konstrukcijos gyvenamiesiems ar pramoniniams pastatams.

UAB „Kalvasta Steel“ prioritetas – kokybė. Būtent ji lemia kompanijos reputaciją, todėl „Kalvasta Steel“ visuomet stengiasi užtikrinti, kad tiek gaminių, tiek teikiamų paslaugų kokybė patenkintų net išrankiausių užsakovų poreikius, įgyvendinant pačius sudėtingiausius projektus. 

„Kalvasta Steel“ dirba šiuolaikiškai ir atsakingai – vadovaudamasi tvarumą ir ilgaamžiškumą užtikrinančiomis vertybėmis:

  • perka aplinkai draugiškas paslaugas ir prekes: valymo priemones, biuro reikmenis, valymo ir apgyvendinimo paslaugas;
  • perka žaliavas iš perdirbamų medžiagų;
  • prekes perka didesniais kiekiais ir didesnėse pakuotėse, tokiu būdu mažindama pakavimo atliekų kiekį;
  • bendradarbiauja su tiekėjais, kurių produkcija gaminama naudojant atsinaujinančius energijos išteklius.

Komandos pagrindas – ilgametę patirtį turintys suvirintojai ir šaltkalviai, kruopštūs surinkėjai, profesionalūs montuotojai. Patyrę įmonės specialistai dalyvauja dideliuose ir reikšminguose statybų projektuose: gamina, tiekia ir montuoja pramonines, statybines bei technologines metalo konstrukcijas.

SERTIFIKUOTA DARBŲ KOKYBĖ

Esame nepavaldūs laikui ir atviri naujoms idėjoms, todėl praktikuojame ne tik tradicinius metalo konstrukcijų apdirbimo ir gaminimo būdus, bet ir ieškome naujų bei inovatyvių idėjų, aktualių sparčiai tobulėjančioms statybų technologijoms. Tikime savo atliekama veikla ir komanda, todėl garantuojame sertifikuotą darbų kokybę bei jų saugą, nes net pačių įmantriausių ir įspūdingiausių pastatų didybė prasideda ne tik nuo pamatų, bet ir kokybiškų konstrukcijų.