APIE MUS

APIE MUS

„Kalvasta Group“ – tai patyrusi, profesionalumu išsiskirianti įmonių grupė. Šiandieninę įmonių grupės sėkmę lemia pažangiausios darbo praktikos išmanymas bei gebėjimas kiekvienai individualiai situacijai rasti efektyviausius sprendimus.

„Kalvasta Group“ tikslas – profesionaliai valdyti visų dukterinių įmonių veiklą ir tokiu būdu užtikrinti aukščiausios kokybės statybų projektavimo bei statybos projektų įgyvendinimo paslaugas. Greta to „Kalvasta Group“ vykdo investicinius projektus ir strateginę plėtrą Baltijos šalyse bei Rytų Europoje.

Siekdama geriausių rezultatų, įmonių grupė „Kalvasta Group“ aktyviai ieško naujų, patikimų, aukščiausius kokybės standartus užtikrinančių partnerių ir kuria glaudžius, abipusiu pasitikėjimu bei atsakomybe grįstus darbinius santykius. Šiomis vertybėmis grįsta partnerystė leidžia teikti kokybę ir ilgaamžiškumą garantuojančias paslaugas. 

Norėdama projektus įgyvendinti maksimaliai greitai ir nepriekaištingai, „Kalvasta Group“ pasitelkia inovatyvias bei šiuolaikiškas priemones tiek valdant įmonių grupės veiklą, tiek rengiant individualius statybų projektus ar juos vykdant. Inovacijos ir technologinė pažanga yra raktas į sklandų, aukščiausios kokybės statybų planavimo bei įgyvendinimo procesą.

ĮMONĖS TIKSLAI

Įmonės tikslai – ieškoti naujų rinkų, efektyviai valdyti dukterines įmones, konsultuoti dukterinių įmonių vadovus administravimo, finansų ir verslo valdymo klausimais, užtikrinti aukštus darbų kokybės reikalavimus. Palaikomi glaudūs ryšiai su partneriais ir užsakovais Baltijos ir kitose Rytų Europos šalyse, nuolatos ieškoma naujų kontaktų ir partnerių įvairiuose verslo renginiuose, parodose, konferencijose, per įvairias asociacijas ir valstybines organizacijas. „Kalvasta Group“ – pažangi ir šiuolaikiška įmonė, čia dirbama naudojant patikimas ir pažangias technologijas bei verslo praktikas. Inovatyvūs sprendimai lemia aukštesnę darbo kokybę ir didesnį klientų pasitikėjimo visomis grupės įmonėmis lygį.

GALERIJA